plakat_osmicka

Filmový festival Jeden svět, vystoupení cimbálové muziky nebo závod horských kol Aprílová osmička, to jsou tipy na akce, které se o víkendu 10. – 12. dubna konají na Broumovsku. Předpověď počasí je příznivá a na ubytování máme ještě jeden pokoj volný…
Od 9. do 12. dubna se v Polici nad Metují uskuteční festival dokumentárních filmů Jeden svět, na kterém se během čtyř dnů promítne 13 dokumentů. Letošním tématem je výzva „Praskněte své bubliny“. Pro návštěvníky jsou připraveny filmy i také bohatý doprovodný program, kde je hlavní událostí páteční koncert pražsko – táborské skupiny Please The Treeskterý začíná ve 21 hodin v Kolárově divadle.
Na Chatě pod Korunou v Martínkovicích přivítají jaro s Kosteleckou cimbálovkou. Začíná se v sobotu v 19 hodin. Na místo vás z martínkovické křižovatky odveze koňské spřežení.
V Teplicích nad Metují v neděli v 11:30 odstartuje 21. ročník veřejného závodu horských kol Aprílová osmička MTB, který je vypsán pro všechny kategorie od nejmenších dětí po veterány. Trať závodu vede převážně po lesních cestách pod Lysým vrchem a přihlašovat se lze ve sportovní hale od 10 hodin.