Tisková zpráva Broumovsko

Tisková zpráva: Region Broumovsko součástí reklamní kampaně na televizních stanicích – Czech Tourism – „Česko – země příběhů“

Region Broumovska se stal další součástí audiovizuální prezentace tuzemských destinací, kterou zdarma natočila společnost Czech Tourism jako televizní spot. Tyto spoty byly vysílány v České televizi a na TV Barrandov v průběhu dubna mezi prvními spolu se Slavonicemi. Po těchto velmi lákavých destinacích se divákům představí další regiony Česka, např. Krušné hory, Luhačovice a Zlín, České středohoří nebo Střední Čechy.
Všechny spoty by podle generálního ředitele agentury pana Rostislava Vondrušky působit emotivně a měly by se snažit odhalit i méně známá místa v České republice.
Natáčení spotu probíhalo již na podzim minulého roku, štáb v čele s režisérem a hercem Otto Kalusem si jako průvodce Broumovskem vybral mladý pár, který aktivně objevoval zákoutí pískovcových skal a barokních památek. Osobně jsem ráda, že se Broumovsko může prezentovat v celonárodní kampani, která běžela i ve vysílání celostátních televizí. Vnímám to jako důkaz toho, že se nám daří využívat potenciál regionu, efektně spolupracovat a budovat tak z Broumovska skvělou destinaci pro všechny návštěvníky“, řekla Markéta Hanušová ze Společnosti pro destinační management Broumovska.
Celkovým cílem spotů agentury Czech Tourism je podpořit domácí cestovní ruch i zájem o trávení dovolené v tuzemsku. Součástí kampaně je také vkládaná příloha Česko Země strhujících příběhů, která je distribuována v tištěné verzi. I zde je Broumovsko součástí v rámci Královéhradeckého kraje.

Spot ke shlédnutí: http://www.youtube.com/watch?v=KXlWsuNQ16w
Tisková zpráva CzechTourism:
http://www.czechtourism.cz/marketingove-aktivity/evropske-projekty/iop-marketingovy-mix-na-podporu-domaciho-cestovn/newsletter-pro-provozovatele/newsletter-c-2-2014/czechtourism-podpori-regiony/?feed=CzechTourism-cz

Společnost pro destinační management Broumovska