open_2015

Horolezecké a dřevorubecké závody, zabíjačkové hody či závod psích spřežení. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 16. do 18. ledna konají na Broumovsku.
Novoroční open 2015 – to jsou horolezecké závody v sokolovně v Polici nad Metují. Start závodu je v sobotu v 10 hodin. Finále žen a juniorek se předpokládá od 15 hodin, hned po nich, kolem 16. hodiny, začne finále mužů a juniorů.
Ve stejný den od 10 hodin poměří své síly v Adršpachu pod Křížovým vrchem na odpočívadle za hlavním parkovištěm profesionální i amatérští dřevorubci z celé republiky. Sedmý ročník závodů Dřevorubec roku – Adršpach 2015. Připraven je bohatý doprovodný program.
Prdelačku, ovar, prejt, jitrnice, škvarky, kroupy a mnoho dalších zabíjačkových pochoutek můžete ochutnat v pátek a v sobotu v restauraci Švejk v Centru Walzel v Meziměstí.
I přes nedostatek sněhu se v sobotu a v neděli koná Mistrovství České Republiky – Cross Country MID Janovičky 2015, tedy 13. ročník závodů psích spřežení. Oba dny se startuje v 10 hodin. Letošní novinkou je jednokolový závod horských a sněžných kol Vlčí stopou.