ples_lyze

Na Broumovsku se stále něco děje a my až do konce listopadu nabízíme volné pokoje za zvýhodněnou cenu 1200 Kč / 2 noci / 2 osoby. Jóga, divadlo, taneční zábava, lyžařský ples nebo cvičení aerobiku. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 20. do 22. listopadu konají na Broumovsku. Hatha Jóga v Jízdárně Hejtmánkovice!

Od pátku do neděle máte možnost pod vedením lektorky Lenky Wimmerové nahlédnout do tajú cvičení jógy. V broumovském Městském divadle začne v sobotu v 15 hodin v rámci projektu Noc divadel loutková pohádka souboru Kouzelná perlička a v 19 hodin komedie Mátový nebo citron. Meziměstské divadelní hry pokračují v sobotu od 18 hodin představením Kdo je tady ředitel V Kulturním domě v Jetřichově začne v sobotu v 19 hodin Hubertská zábava a podávat se budou zvěřinové pochoutky.

Zřejmě první ples sezóny na Broumovsku je jubilejní 20. Ples lyžařů , který začne v sobotu ve 20 hodin v polických Pellyho domech.

Cvičenky a kuchařky jsou zvány v neděli ve 13 hodin do Sportovní haly na Spořilově v Broumově na cvičení s Katkou Bímanovou.